Czakramy ziemi i biblioteka liści palmowych – co skrywa przed nami magia?

Nie wszyscy wierzą w magię. Niekiedy daje się usłyszeć wiele nieprzyjemnych komentarzy w jej kierunku. Ale chociaż nie każdego magia jeszcze zdołała jakkolwiek dosięgnąć, to dobrze jest wiedzieć parę rzeczy na jej temat. Zapraszamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami.

Co warto wiedzieć na temat biblioteki liści palmowych?

Czy wiedziałeś na przykład, że w Indiach funkcjonuje coś takiego, jak biblioteka liści palmowych? Warto pokrótce wytłumaczyć, co to za miejsce i czym tak naprawdę się para. Jest czymś na kształt biblioteki, ale nie szuka się tam książek – na wyposażeniu przybytku znajdują się bowiem specjalnie przygotowane liście palmowe. Z powodu tego, że do ich zabezpieczenia użyto specjalistycznych balsamów, te mogą przetrwać dziesiątki, a nawet setki lat bez znacznych uszczerbków na zdrowiu. Ale do czego służą te liście? Biblioteka liści palmowych to miejsce, gdzie na liściach napisane są przepowiednie dla każdego. Aby otrzymać egzemplarz dla siebie, należy przyjść do biblioteki i odbyć rozmowę z mędrcem. Mężczyzna przeprowadza z nami wywiad, a następnie znajduje liść palmowy przeznaczony dla nas. W tym momencie możemy poznać przewidywania na przyszłość, jakie ma dla nas los.

Czakramy ziemi – gdzie się znajdują?

Niezwykle interesującą ciekawostką magiczną są także czakramy ziemi. Najbardziej znanym miejscem tego rodzaju są egipskie piramidy. Czakramy ziemi można znaleźć jednak także w prawie każdym kraju. Są to miejsca mocy, które gwarantują chorym szybsze leczenie oraz zapewniają niezwykle interesujące doznania związane z obcowaniem z siłą wyższą. Zalecamy samodzielne wybranie się do takiego miejsca, aby przekonać się na swoim ciele i umyśle, jak potężny wpływ wywierają czakramy ziemi na ludziach.